Masážne sviečky

6 položiek celkom

Cena

1112
11112
masazna sviecka hyacint
€11 / ks

Masážna sviečka Hyicint ponúka Vašej pokožke blahodarne pôsobiace teplo z prírodných olejov, je výnimočná svojím romantickým, ale aj regeneračným a hydratačným účinkom.

Kód: MS001
masazna sviecka jazmin
€11 / ks

Masážna sviečka Jazmín ponúka Vašej pokožke blahodarne pôsobiace teplo z prírodných olejov, je výnimočná svojím romantickým, ale aj regeneračným a hydratačným účinkom.

Kód: MS002
masazna sviecka kosatec
€11 / ks

Masážna sviečka Kosatec ponúka Vašej pokožke blahodarne pôsobiace teplo z prírodných olejov, je výnimočná svojím romantickým, ale aj regeneračným a hydratačným účinkom.

Kód: MS003
masazna sviecka levandula
€11 / ks

Masážna sviečka Levanduľa ponúka Vašej pokožke blahodarne pôsobiace teplo z prírodných olejov, je výnimočná svojím romantickým, ale aj regeneračným a hydratačným účinkom.

Kód: MS004
masazna sviecka orgovan
€11 / ks

Masážna sviečka Orgován ponúka Vašej pokožke blahodarne pôsobiace teplo z prírodných olejov, je výnimočná svojím romantickým, ale aj regeneračným a hydratačným účinkom.

Kód: MS005
masazna sviecka plumeria
€11 / ks

Masážna sviečka Pluméria ponúka Vašej pokožke blahodarne pôsobiace teplo z prírodných olejov, je výnimočná svojím romantickým, ale aj regeneračným a hydratačným účinkom.

Kód: MS006